Viking interactive

HAKKIMIZDA

Bizi yakından tanıyın.

1997 yılında kurulan firmamız inşaat üretimlerinde yenilikleri ile takip edilen, kalite, konfor ve esetik üretimleri ile tercih edilen bir inşaat markası olmuştur.

Genel ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yapıcı tutumuyla çözüm odaklı bir yaklaşım ile işimizi yaparken, rekabetçi tarafımızı teknik becerilerimizi geliştirerek arttırma yolunu seçtik. İnşaat üretimlerinde yeniliklere yol açan ve onları takip eden yapımıza uygun olarak, genç, çalışkan ve pratik çalışanlar ile teknik ekibimizi kurduk.

Planlama aşamalarındaki titiz çalışma süreçlerimiz kaliteli ve özgün üretimlerimizin önemli bir parçası olarak çalışma sistemimiz içindeki yerini alırken, insan doğasını anlayan, insana değer veren evrensel birikimleri bu güne kadar oluşturduğumuz projelerin merkezine oturttuk.

Umi İnşaat olarak mevcut tecrübelerimiz ve teknik altyapımızın yanında; yetişmiş teknik personelimiz ile sektöre ışık tutan projelere imza atmaya devam ediyoruz.

DEĞERLER


Yenilikçi düşünce yapısı ve cesareti ile kaliteden ödün vermeden, estetiği ve konforu ön planda tutarak yaptığı projelerle dikkatleri üzerinde toplayan UMİ inşaat halen proje ve proje sonrası inşaat faaliyetlerine devam etmektedir.

• Genel ve mesleki etiklerden ödün vermemek
• Müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek
• Yeniliklere karşı açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak.
• İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
• Genç çalışanlarımızı ,yaratıcı , çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre eğitmek ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık , kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.
• Rekabet avantajlarımızı ve karımızı; kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde aramak.